Fundatorzy

Sprawozdania

1,5 % od podatku
   Darowizny

Znajdujesz się teraz w dziale:
Fundacja Promocji Zdrowia

Akcja 1% w 2017 roku
opublikowano: 16-październik-2017
Kraków, październik 2017 Szanowni Państwo – Drodzy Przyjaciele ! Podsumowując akcję 1 % przekonaliśmy się jak wielkie są Państwa serca. Po raz kolejny okazaliście Państwo dobroć, hojność i otwarte serca na potrzeby innych. To dzięki zaufaniu, którym została obdarzona Fundacja Promocji Zdrowia, poprzez przekazanie na jej konto 1% podatku, możemy czynić życie wielu ludzi ciężko doświadczonych przez los trochę znośniejszym ułatwiając np. dostęp do rehabilitacji czy wykup leków. Dzieci i młodzież bardzo pokrzywdzona przez los może wziąć udział w zawodach sportowych czy wyjechać na wakacje nad morze. Uśmiechy na ich twarzach to naprawdę wielka nagroda. Wyrazy podziękowań, które spływają do Fundacji są przede wszystkim przeznaczone dla Państwa. Czytając je, czy przeżywając spotkania z młodzieżą nie sposób ukryć wzruszenia, a przecież nasza działalność to przede wszystkim PAŃSTWA ZASŁUGA. Bez Państwa zaangażowania oraz zaufania, że dobrze wykorzystamy przekazane środki, Fundacja nie mogłaby realizować swoich celów. Potrzebujących jest naprawdę wielu. Dlatego bardzo , bardzo serdecznie dziękujemy za już i bardzo prosimy nie zapominajcie Państwo o naszej Fundacji , abyśmy dalej mogli pomagać . W imieniu wszystkich związanych z Fundacją Promocji Zdrowia serdecznie dziękuję - Prezes Fundacji Elżbieta Ziobro „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”

Fundacja Promocji Zdrowia jest organizacją pożytku publicznego.
2007-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. www.fundacjapromocjizdrowia.pl
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Poprawki, aktualizacja: ROLKOM